preskoči na sadržaj
Učenici-bivše generacije

Naši su učenici naša radost. Moramo ih čuvati  i brinuti  o njima  kao kapljici  sjajne rose na  dlanu.

Našom zajedničkom snagom, mudrošću i ljubavlju naš zavičaj  će  procvjetati.

                                                                                  Ravnateljica škole: Božica Jakolić

__________________________________________________________________________

Školska godina 2012./2013.

8.a

Baća Valentina, Barukčić Marko, Beluhan Karlo, Catapano Siniša, Drenski Filip, Goncalves Lozano Jeremy, Hribar Marta, Jakovina Petar, Komar Dario, Kraljić Katja, Kranjčić Elizabeta, Kunjas Ana, Nikolić Srećko, Novak Laura, Novosel Helena, Ovčarić Antonio, Pleić Dora, Puhak Josip, Trzun Dominik, Vorih Marko

Razrednica: Natalija Dujaković

8.b

Asić Iva, Barišić Luka, Braje Bruno, Galic Valentina, Golub Kristian, Grđan Matteo, Gubić Nikolina, Harjač Dalija, Husta Kristijan, Josić Dino, Jurković Ivan, Koprić Tomislav, Kralj Nikolina, Marić Niko, Novak Josipa, Radanović Helena, Rogale Martin, Suljić Leon, Španjol Branko, Vrabec Josip

Razrednica: Nera Spehnjak

...........................................................................................................................................................................

Školska godina 2011./2012.

8. a

Tin Bilić, Mario Čajić, Alexandar Čičko, Helena Čular, Ana Hrga, Mihaela Nancy Hriberski, Iva Jakovljević, Jelena Jovičić, Rebeka Klokočar, Žan Klokočar, Kristian Krčan, Tomislav Modrić, Karla Novak, Dora Paunović, Josip Planinc, Dora Puškaš, Juraj Šantorić, Valentina Škrbec, Martin Šoštarić, Marija Tomas, Filip Trzun, Tin Turk, Petar Vojnović, Ana-Marija Vujasić.

Razrednica: Božica Krulić

8. b

Ivan Bašić, Filip Beluhan, Maja Boršić, Petar Bošnjak, Karlo Bukinac, Mato Buzuk, Dorian Drenski, Filip Emeršić, Ivana Frančina, Dominik Horvatić, Ana Ibrović, Barbara Jug, Mihael Jurković, Stela Kapusta, Dario Marić, Mario Matejaš, Nives Mrkonjić, Zlatan Muharemović, Ana Katarina Novak, Kristian Pavuna, Dominik Raženj, Antonia Šaponja, Tin Šoštarić, Barbara Švec, Lovro Tušek, Karlo Vajdić.

Razrednik:  Vladimir Novaković

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Školska godina 2010./2011.

8.a

Nikola Asanovski, Daren Čavić, Antonija Davosir, Ines Debeljak, Matija Drenski, Karla Golub, Roberta Jakovina, Andreja Jakovljević, Andreja Jurić, Klaudija Kraljić, Jurij Kos, Jelena Kunjas, Ivka Marić, Klara Planinc, Tomislav Šantić, David Šintić, Mihalj Šintić, Ivan Škrbec, Matija Vorih, Jelena Zubac.

                            Razrednica: Katarina Čelan

8.b

Ivana Bunetić, Marija Sara Ćehić,  Luka Devčić, Anja Dujaković, Jelena Galić, Leon Hodak, Sara Hrg , Helena Ivković, Antonija Kapusta, Ivana Kelhar, Marta Krpan-Šepat, Ivan Kršlin, Jelena Lukić, Stjepan Lukić, Kristina Najcler, Ivan Novak, Anas Taleb, Sara-Marija Thamm, Karlo Tušek, Hrvoje Zorić, Ivan Ždravac.

Razrednica: Ivančica Rolović

8.c

Ian Beluhan, Marko Filipović, Marko Frkanec, Luka Galic,  Jelena Gerjević, Anja Hutinec, Nikolina Jurkas,  Petra Kolarić, Josip Kralj, Kristina Marić, Ana Marija Mokrović, Dora Sertić, Katarina Skledar, Antonijo Šaponja, Dorotea  Šoštarić, Karla Švec, Mario Vidović, Lovro Vrhovski, Lucijan Vuković.

                            Razrednica: Marija Dukić

----------------------------------------------------------------------------------------------

Školska godina 2009./2010.

8.a

Begović Ena Karolina, Emeršić Iva, Gašparinčić Karla, Gerjević Petra, Habijanec Neven, Horvat Marta, Horvatić Dennis, Hriberski Antonio, Jakovljević Ana, Lubšina Ivan, Novak Valentina, Rautek Borna, Richter Tanja, Šimunović Ivan, Tašić Mateo, Toporišić Ivan, Vujko Andrej.

                                                                                                                                   Razrednica: Lidija Pelesk

8. b

Babić Karlo, Bedeniković Matija,  Besednik Kristina, Borović Ivana, Gavran Marina, Herceg Ivana, Hodko Katarina, Hunić Andrea, Ilić Ivan, Jurković Matija, Komar Stjepan, Kraljić Dario, Šikoronja Hrvoje, Vandroš Valentino.

                                                                                                   Razrednica: Vjera Pešut, Helena Vlahović   

----------------------------------------------------------------------------------------------                                                                                                                     

Školska godina 2008./2009.

8.a

    

Bunetić Maja, Burić Valentina, Čićko Maria, Francesca, Čular Ante, Dević Ivan, Dujaković Marcela, Gorgiev Borko, Grgac Žana, Jovičić Marko, Kafadar Antonio, Kafadar Ivan, Komar Karlo, Lukić Josip, Lukić Nikola, Maričević Klara, Martinko Marija, Martinko Melita, Mladić Branko, Nikolić Željka, Ocvirek Dragica, Šošterić Valentina,Topol Marko,Turk Bruno, Turk Tomislav, Verbić Nikolina,Židak Franjo.

                             Razrednica: Natalija Dujaković

8.b

  

Ćehić Mario, Debogović Jasmin, Dražić  Zvonimir, Drenski  Lara, Emeršić Tamara, Gavran Valentina, Hlebec Tanja, Kapusta Ana, Krčan Nikolina, Lovrenščak Karolina, Merkl Jakov, Najcler Miro, Paunović Dino, Poljak Marko, Poljak Matija, Popović Antonela, Raženj Lucija, Suljić Tihomir, Šintić Mirna, Verveger Ivana, Vrabec Kristijan, Vrlec Helena.

                            Razrednik: Marijan Bužanić

----------------------------------------------------------------------------------------------

Školska godina 2007./2008.

8.a

Debogović Ana, Devčić Marko, Dragomanović Antonija, Hlebec Igor, Jakovina Marko, Kapusta Suzana, Kauf Lucija, Kic Nikolina, Kodžoman Eva, Luketić Ana-Marija, Lukić Petar, Mufić Tihana, Mužinić Dominik, Pavlović Dominik, Pavlović Marija-Magdalena, Šimunović Nikolina, Šoštarić Jurica, Štefančić Antonijo, Švec Dominik, Žilić Hrvoje.

Razrednica: Božica Krulić

8.b

Balenović Marina, Borović Nikolina, Horvat Drago, Jokić Carla, Kraljić Mia, Kunjas Kristina, Miloš Antonia, Mravunac Tino, Pešec Anamarija, Rašić Ivan, Šepat Matija, Štros Dario, Taleb Adam, Tomičić Petra, Vrabec Monika, Zdjelar Kristina, Ždravac Branimir.

Razrednica: Milka Petrović
 

Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju

18. studeni – Dan sjećanja na Vukovar


Kalendar
« Studeni 2014 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Upisi u srednju školu

Korisni linkovi
DNEVNI TISAK

ODGOJ I OBRAZOVANJE

LINKOVI

ZABAVNO I POUČNO






preskoči na navigaciju