preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
 

Suradnja s FKVK traje već nekoliko godina i naši učenici aktivno su se uključili u rad FKVK.

Tako su i nastali filmovi, DJEČJI DOM, KONGO i nagrađivani film HRC.

Brojač posjeta
Ispis statistike od 3. 10. 2012.

Ukupno: 113186
Ovaj mjesec: 2186
Ovaj tjedan: 591
Danas: 26
Učenici-bivše generacije

____________________________________________________________________________________

Školska godina 2014. / 2015.

8. a

Baća Tomislav, Bašić Karlo, Bratić Augustin, Budimir Lorena, Cvetković Martin, Čičak Petra, 

Drenski Mirta, Dugandžić Petra, Gerjević Ivan, Gerjević Lea, Glogović Jelena, Ilić Veronika, 

Levak Kristijan, Mady Matija, Martinko Dominik, Milčić Adelheid Astrid, Schwager Sara,

Škrbec Sandi, Štimac Mateo, Mravec Matija.

                                    Razrednica: Nikolina Žugec Lujić

8. b

Adamić Bruno, Bodiš Antun,Boršić Iva, Čajić Filip, Čergar Mirjana, Emeršić Nikolina, 

Gašparinčić Jan, Hrg Bartol, Levak Mario, Muniši David, Skledar Josip,Šikoronja Josip, 

Španjol Martin,Taleb Diana, Vujasić Josipa Vrabec Atisia, Vrabec Iva, Vrabec Kristina,

Zrnić Mihael.

                                 Razrednica: Ivančica Rolović

____________________________________________________________________________

Školska godina 2013 / 2014.

8. a

Bačan Danijel, Fulir Kristijan, Gajski Bruno, Glogović Patricija, Horvat Jelena, Hrgar Stjepan, Jakovljević Mateja, Klemen Kurek David, Krnjić Iva, Lukić Dora, Mamić Ivona, Milčić Mariela Moira, Planinc Mihaela, Radoš Marta, Šimunović Kristina, Škrbec Patrik, Tolić Barbara, Tursan Martina, Vid Katarina, Zirdum Jure

                                                                                                                Razrednica: Lidija Pelesk

8. b

Debeljak Alen, Hudeček Borna Ayrton, Jakovina Kristina, Jakovljević Barbara, Knežić Martin, Kresnik Emanuel, Križanić Ivan, Lukić Matej, Mašić Sara, Matejaš Matea, Nikolić Ivan, Novak Lucija, Novak Marija, Planinc Jurica, Puhak Katarina, Raženj Lorena, Šoštarić Franko, Topić Paula

                                                                                                                Razrednica: Lana Zlatar Pravica

8. c

Benjak Josip, Benjak Valentin, Bilić Matteo, Bukinac Lea, Buzuk Zorica, Josipović Pero, Kapusta Saša, Levak Bruno, Levak Dora, Maljak Ivona, Marić Slađana, Miletić Jakov, Puškaš Zvonimir, Ružić Nives, Soltić Karlo, Šintić David, Šoštarić Mihael

                                                                                                       Razrednica: Gabrijela Dukić              

___________________________________________________________________________

 

Školska godina 2012./2013.

8.a

Baća Valentina, Barukčić Marko, Beluhan Karlo, Catapano Siniša, Drenski Filip, Goncalves Lozano Jeremy, Hribar Marta, Jakovina Petar, Komar Dario, Kraljić Katja, Kranjčić Elizabeta, Kunjas Ana, Nikolić Srećko, Novak Laura, Novosel Helena, Ovčarić Antonio, Pleić Dora, Puhak Josip, Trzun Dominik, Vorih Marko

Razrednica: Natalija Dujaković

8.b

Asić Iva, Barišić Luka, Braje Bruno, Galic Valentina, Golub Kristian, Grđan Matteo, Gubić Nikolina, Harjač Dalija, Husta Kristijan, Josić Dino, Jurković Ivan, Koprić Tomislav, Kralj Nikolina, Marić Niko, Novak Josipa, Radanović Helena, Rogale Martin, Suljić Leon, Španjol Branko, Vrabec Josip

Razrednica: Nera Spehnjak

...........................................................................................................................................................................

Školska godina 2011./2012.

8. a

Tin Bilić, Mario Čajić, Alexandar Čičko, Helena Čular, Ana Hrga, Mihaela Nancy Hriberski, Iva Jakovljević, Jelena Jovičić, Rebeka Klokočar, Žan Klokočar, Kristian Krčan, Tomislav Modrić, Karla Novak, Dora Paunović, Josip Planinc, Dora Puškaš, Juraj Šantorić, Valentina Škrbec, Martin Šoštarić, Marija Tomas, Filip Trzun, Tin Turk, Petar Vojnović, Ana-Marija Vujasić.

Razrednica: Božica Krulić

8. b

Ivan Bašić, Filip Beluhan, Maja Boršić, Petar Bošnjak, Karlo Bukinac, Mato Buzuk, Dorian Drenski, Filip Emeršić, Ivana Frančina, Dominik Horvatić, Ana Ibrović, Barbara Jug, Mihael Jurković, Stela Kapusta, Dario Marić, Mario Matejaš, Nives Mrkonjić, Zlatan Muharemović, Ana Katarina Novak, Kristian Pavuna, Dominik Raženj, Antonia Šaponja, Tin Šoštarić, Barbara Švec, Lovro Tušek, Karlo Vajdić.

Razrednik:  Vladimir Novaković

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Školska godina 2010./2011.

8.a

Nikola Asanovski, Daren Čavić, Antonija Davosir, Ines Debeljak, Matija Drenski, Karla Golub, Roberta Jakovina, Andreja Jakovljević, Andreja Jurić, Klaudija Kraljić, Jurij Kos, Jelena Kunjas, Ivka Marić, Klara Planinc, Tomislav Šantić, David Šintić, Mihalj Šintić, Ivan Škrbec, Matija Vorih, Jelena Zubac.

                            Razrednica: Katarina Čelan

8.b

Ivana Bunetić, Marija Sara Ćehić,  Luka Devčić, Anja Dujaković, Jelena Galić, Leon Hodak, Sara Hrg , Helena Ivković, Antonija Kapusta, Ivana Kelhar, Marta Krpan-Šepat, Ivan Kršlin, Jelena Lukić, Stjepan Lukić, Kristina Najcler, Ivan Novak, Anas Taleb, Sara-Marija Thamm, Karlo Tušek, Hrvoje Zorić, Ivan Ždravac.

Razrednica: Ivančica Rolović

8.c

Ian Beluhan, Marko Filipović, Marko Frkanec, Luka Galic,  Jelena Gerjević, Anja Hutinec, Nikolina Jurkas,  Petra Kolarić, Josip Kralj, Kristina Marić, Ana Marija Mokrović, Dora Sertić, Katarina Skledar, Antonijo Šaponja, Dorotea  Šoštarić, Karla Švec, Mario Vidović, Lovro Vrhovski, Lucijan Vuković.

                            Razrednica: Marija Dukić

----------------------------------------------------------------------------------------------

Školska godina 2009./2010.

8.a

Begović Ena Karolina, Emeršić Iva, Gašparinčić Karla, Gerjević Petra, Habijanec Neven, Horvat Marta, Horvatić Dennis, Hriberski Antonio, Jakovljević Ana, Lubšina Ivan, Novak Valentina, Rautek Borna, Richter Tanja, Šimunović Ivan, Tašić Mateo, Toporišić Ivan, Vujko Andrej.

                                                                                                                                   Razrednica: Lidija Pelesk

8. b

Babić Karlo, Bedeniković Matija,  Besednik Kristina, Borović Ivana, Gavran Marina, Herceg Ivana, Hodko Katarina, Hunić Andrea, Ilić Ivan, Jurković Matija, Komar Stjepan, Kraljić Dario, Šikoronja Hrvoje, Vandroš Valentino.

                                                                                                   Razrednica: Vjera Pešut, Helena Vlahović   

----------------------------------------------------------------------------------------------                                                                                                                     

Školska godina 2008./2009.

8.a

    

Bunetić Maja, Burić Valentina, Čićko Maria, Francesca, Čular Ante, Dević Ivan, Dujaković Marcela, Gorgiev Borko, Grgac Žana, Jovičić Marko, Kafadar Antonio, Kafadar Ivan, Komar Karlo, Lukić Josip, Lukić Nikola, Maričević Klara, Martinko Marija, Martinko Melita, Mladić Branko, Nikolić Željka, Ocvirek Dragica, Šošterić Valentina,Topol Marko,Turk Bruno, Turk Tomislav, Verbić Nikolina,Židak Franjo.

                             Razrednica: Natalija Dujaković

8.b

  

Ćehić Mario, Debogović Jasmin, Dražić  Zvonimir, Drenski  Lara, Emeršić Tamara, Gavran Valentina, Hlebec Tanja, Kapusta Ana, Krčan Nikolina, Lovrenščak Karolina, Merkl Jakov, Najcler Miro, Paunović Dino, Poljak Marko, Poljak Matija, Popović Antonela, Raženj Lucija, Suljić Tihomir, Šintić Mirna, Verveger Ivana, Vrabec Kristijan, Vrlec Helena.

                            Razrednik: Marijan Bužanić

----------------------------------------------------------------------------------------------

Školska godina 2007./2008.

8.a

Debogović Ana, Devčić Marko, Dragomanović Antonija, Hlebec Igor, Jakovina Marko, Kapusta Suzana, Kauf Lucija, Kic Nikolina, Kodžoman Eva, Luketić Ana-Marija, Lukić Petar, Mufić Tihana, Mužinić Dominik, Pavlović Dominik, Pavlović Marija-Magdalena, Šimunović Nikolina, Šoštarić Jurica, Štefančić Antonijo, Švec Dominik, Žilić Hrvoje.

Razrednica: Božica Krulić

8.b

Balenović Marina, Borović Nikolina, Horvat Drago, Jokić Carla, Kraljić Mia, Kunjas Kristina, Miloš Antonia, Mravunac Tino, Pešec Anamarija, Rašić Ivan, Šepat Matija, Štros Dario, Taleb Adam, Tomičić Petra, Vrabec Monika, Zdjelar Kristina, Ždravac Branimir.

Razrednica: Milka Petrović
 

Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju



Kalendar
« Svibanj 2016 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji


Upisi u srednju školu

Korisni linkovi
LINKOVI

ZABAVNO I POUČNO

ODGOJ I OBRAZOVANJE

DNEVNI TISAK






preskoči na navigaciju